Kokybiškos patirtys pušyne

Puiki vieta

U35 – tai laikas sau, šeimai, draugams. Daugiau laiko gryname ore – tai gyvenimas pušyno apsuptyje, mėgstamos aktyvaus laisvalaikio veiklos ar poilsis prie jūros. Aplink – rami kaiminystė, kuri ir ateityje išlaikys neintensyvų apstatymą.

Logiškas išplanavimas

Mums svarbu, kad Jūsų poilsis būtų kokybiškas, jaustumėtės komfortiškai ir patogiai, todėl maksimaliai optimizavome funkcinius planus, kad būtų kuo mažiau Jums nenaudingo ploto. Džiaugiamės, jog galime sukurti didesnes erdves bei pasiūlyti apartamentus aukštomis lubomis: I-ame ir II-ame aukštuose – iki 2,7 m., o III-iame – net iki 3,3 metrų.

Modernus atostogų būstas

A+ šilumos efektyvumo klasė. Jūsų ramybei – puiki garso izoliacija. Rekuperacinės ir oro kondicionavimo sistemų įvadai kiekviename bute.

Ramybė, jaukumas ir pilnatvė

Apartamentai išdėstyti taip, kad kiekvienas turėtų maksimalų privatumą bei galėtų pro langus mėgautis pušyno vaizdais

Pilna apdaila su Jūsų teise rinktis

Norime, kad daugiau ilsėtumėtės ir mažiau rūpintumėtės, todėl siūlome butus su daline ar pilna apdaila.

Šildomas baseinas

Jaukiame ir uždarame kieme rasite erdvų baseiną, kuris atgaivins karštomis dienomis bei džiugins vėsesniais orais. Aukščiausios kokybės šildomo bei uždengiamo baseino su moderniausia valymo/filtravimo sistema įrengimu rūpinsis HYDROPOOL LT profesionalai.

Harmoningi sprendimai

Namo fasadų apdailai ir stogui naudosime vieno iš seniausių Italijos plytų gamintojų S.Anselmo molines čerpes. Siekiame subtilių ir lakoniškų pastato linijų bei estetiškai švarių paviršių, todėl pasirinkome Sk1n serijos terakotos čerpes.
Fasadų ir stogo dėžių šonams, vidinėms plokštumoms ir stogams pasirinkome RHEINZINK. Šio vokiečių gamintojo dangos pasižymi įvairiapusiu architektūriniu žavesiu, o jų nepriekaištinga made in Germany kokybė yra ilgaamžiškumo sinonimas.
Aliuminio profilio ar mediniai kaustyti aliuminiu langai, ko gero, geriausias pasirinkimas Lietuvos klimatinėmis sąlygomis. Atsparumas dideliems pajūrio temperatūros svyravimams, kritulių ir aplinkos poveikiui bei lgaamžiškumas – šiltiems ir jaukiems namams.
Fasadams, terasų, balkonų ir lodžijų grindims pasirinktas Ilgaamžis ir ekologiškas sprendimas – termomedienos apdaila. Termomediena – tai iš rūpestingai atrinktos žaliavos termiškai apdorota mediena. Ekologiška, itin patvari ir stabili.
Sklypo landšafto, apželdinimo ir mažosios architektūros dizainas – neatsiejama bendro U35 ansambio dalis. Takų bei aikštelių dangos derinamos prie pastato architektūros medžiagų, todėl čia vyrauja natūralumas – molinės klinkerio ir betono trinkelės, termomedienos elementai.
Natūralumas – dominuojanti U35 kryptis. Jis jaučiamas ir želdinių išdėstyme – pratęsiamas kopų bei miško vientisumas. Aukštų pušų lajos pro langus, žemaūgės smilgos, kurių salos sukuria jaukumo bei privatumo – visur skoninga dermė, saikas ir bendros visumos jausmas.

Sužinokite daugiau

Turite klausimų? Susiskambinkime! 
+370 682 42477
Projekto plėtotojas
Architektūra
Konstruktorius
Statybos priežiūra
*Projekto vizualizacijos yra iliustracinio pobūdžio ir gali skirtis nuo realios situacijos įgyvendinus projektą.